Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hyaluronová terapie

 

Čtyři kroky, pro redukci vrásek bez plastické chirurgie, bez bolesti a za zlomek ceny:

 

 

1. Kavitační peeling

Pomocí ultrazvukové technologie zajistí tento krok  narozdíl od mechanického čištění, hloubkové vyčištění pleti. 

 

2. Ozonoterapie

Ozonoterapie pomocí vysokonapěťových a vysokofrekvenčních výbojů spolu se speciálním plynem způsobí tvorbu nových kolagenových vláken. Vaše pleť tak bude hloubkově omlazená a okysličená. Mnohonásobně se zrychlí její regenerace a dojde k hloubkové desinfekci. Ozonizér patří ke skupině léčebných přístrojů.

 

3. Zapracování sér pomocí ultrazvuku

Ultrazvuk zajistí zapracování speciálních vrásky redukujících sér do hlubších vrstev pleti. Nastartuje tvorbu kolagenu,  posílí proces látkové výměny a propustnost buněčných membrán. Vaše pleť se tak začne vypínat a působit mladším dojmem.

 

 

 

4. Přístrojová lymfomasáž a lifting obličeje

Lymfomasáž zajistí odplavení nahromaděných toxinů a uvolnění lymfatického systému v podkoží. Dojde ke snížení otoků, pleť se vypne a stane se odolnější proti tvorbě vrásek a akné. Pozitivní efekt lymfomasáží dokazuje i jejich časté použítí po zákrocích v plastické chirurgii.

Tato technologie bez použití Omlazená pleť

Pomocí unikátních techonologií vacupressu, kavitačního peelingu, ozonizéru a hloubkového ultrazvuku je terapie schopna dosáhnout viditelných výsledků oživením produkce kolagenu a elastinu.

          

        Pomáhá s léčbou kožních problémů

Ošetření pomáhá i při léčbě akné, lupénky a atopických ekzémů. Ošetření nijak nedráždí pleť, ale naopak ji hloubkově čistí a revitalizuje.

        

         Hloubkové omlazení pleti pomocí ozonoterapie

Ozonoterapie, technologie původně vyvinutá pro rychlé hojení ran a hematomů u poraněných vojáků je nyní dostupná i pro veřejnost. Technologie pomocí vysokofrekvenčních a vysokonapěťových výbojů, spolu se speciálním plynem bezbolestně nastartuje tvorbu nových kolagenových vláken a podpoří obnovu všech epidermálních funkcí. Vaše pleť se tak omladí a akné či jizvičky se dezinfikují, zklidní a začnou rychleji hojit.

 

Nejen obličej, ale i dekolt

Ošetření, na rozdíl od plastické chirurgie, řeší nejen obličej, ale dá se s ním vyřešit i problematika dekoltu.

          

         Bezbolestné

Unikátní technologie vacupressu, kavitačního peelingu, ozonizéru a hloubkového ultrazvuku bezbolestně nastartuje tvorbu nových kolagenových vláken a umožní získat výsledky které vás překvapí. To vše za zlomek ceny a bez bolestivých operačních zákroků.

 

       Cena ošetření : 1 600,-Kč