Jdi na obsah Jdi na menu
 


Icon Time - nová generace antiage

26. 11. 2019

Icon Time - Exklusivní anti-age řada, kterou si zamilujete. antiage_groupage.jpg


Řada Icon  má zcela nové aktivní látky, se silnýmy účinky.
STŘÍBRO-ZLATO-PLATINA.


Řada je také dle toho rozdělena na 30+ 40+ a 50+

30+ Revitalizační ošetření - pro pleť, která si žádá anti-age jako prevenci, ale stále bojuje se záněty, pupínky či rozšířenými póry.
Aktivní látky: 51+3 Hyalu komplex obohacen o větší množství aminokyselin, Anti Inflamm Aging systém - proti zánětům, oxidaci a stárnutí buněk a stříbrný mikro prášek - bojuje s podrážděním, chrání bariéru pleti a hydratuje.


40+ Vyplňující ošetření - pro pleť, na které se začínají projevovat vrásky, jak mimické, tak hluboké. Korekční ošetření zaměřené na ochranu podpěrné struktury pokožky (kolagen a elastin)
Aktivní látky: 51+3 Hyalu komplex obohacen o aminokyseliny, bio-mimetické peptidy - pro-derma-peptid - stimuluje produkci kolagenu a elastinu, no-A.G.E.s-peptid - zabraňuje tvrdnutí a praskání kolagenových vláken (tzv. glykaci), Golden Collagenine - biomimetický peptid obohacený o koloidní zlato - zvyšuje produkci kolagenu pro pružnější pleť, lepší tonalitu a zmírnění vrásek.


50+ Obnovující ošetření - pro pleť, na které se začínají projevovat hormonální změny, například menoauza. Silně regeneruje a obnovuje přirozené funkce pleti a posiluje lipidovou vstvu pleti.
Aktivní látky: 51+3 Hyalu komplex obohacen o aminokyseliny, Platinum skin matrix - peptidový komplex obsahující koloidní platinu, vylepšuje rovnováhu buněčné komunikace, sjednocuje pleť, vyrovnává ji a projasňuje, Age delay compex stimuluje produkci proteinu mládí a zpomaluje stárnutí buněk.


Salónní ošetření:
- odlíčení pleti micelárním mlékem a revitalizačním tonikem
- vyčištění pleti ultrazvukovou špachtlí
- nanesení exfoliačního peelingu s kombinací kyselin nebo exfoliace s kyselinou mandlovou
- nanesení ceramidového séra nebo detoxikačního koncentrátu a jednoho ze tří speciálních sér dle typu ošetření (a vitamínu C 79% pouze u 50+)
- provedení masáže Icon time masážním krémem
- nanesení masky na obličej, krk i dekolt (krémová či delux jednorázová)
- aplikace séra dle typu ošetření
- nanesení závěrečného krému

Cena:
30+ 1250,- (Delux maska 1590,-)
40+ 1390,- (Delux maska 1690,-)
50+ 1490,- (Delux maska 1890,-)