Jdi na obsah Jdi na menu
 


PURIFYING INTENSIVE - OŠETŘENÍ AKNÓZNÍ A MASTNÉ PLETI S HLOUBKOVÝM ČIŠTĚNÍM

26. 11. 2019

 

Ošetření Purifying – řešení pro smíšenou a mastnou pleť: buněčná bio-revitalizace vyvažuje ekosystém pleti: ošetření normalizuje produkci mazu, póry a jiné nedokonalosti jsou méně viditelné, pleť je bez vad a hladká. Obohaceno o bakuchiol ACN.

Silné stránky našeho ošetření: revitalizace 51 + 3 HYALU COMPLEX TM s multi bio-revitalizační akcí. Obnovuje optimální úroveň živých elementů, které tvoří základ efektivní buněčné komunikace. Bojuje s vadami na několika stupních. Pro vyváženou a regenerovanou pleť.

Ošetření je vyvinuto na základě bakuchiol ACN komplexu, který obsahuje probiotický laktobacil a vytváří tak jedinečné ošetření pro smíšenou a mastnou pleť z dílny RVB SKINLAB. Obnovuje přirozenou tvorbu mazu, redukuje podráždění, zjemňuje texturu pleti, redukuje velikost pórů a celkově činí nedokonalosti méně viditelné. Ochraňuje ekosystém pleti, bojuje proti dehydrataci a stárnutí. Pro čistou a vyváženou pleť. Při pravidelném používání tohoto ošetření je pleť zářivější, jemnější a bez vad.


 

38_pf08031_deep-cleansing-gel.jpg

 

Hloubkově čisticí gel PURIFYING 150ml účinně a jemně čisti mastnou, lesklou pleť se sklonem k tvorbě akné. Odstraňuje přebytečný maz, nečistoty, stopy make-upu a čistí póry. Navozuje příjemně svěží pocit, pleť může volně dýchat. Jeho ACN čistící komplex působí vůči mikrobiální proliferaci a zabraňuje vzniku černých teček a skvrn.

Obsahuje: buněčný detoxikant, kyselina salicylová, aminokyseliny na
bázi síry (methionin a cystein), celkem 20 aktivních látek, Používá se ráno a večer na vlhký obličej, Neobsahuje mýdlo, alkohol ani parabeny.

 

490,-Kč

 

 

 

 

 

 

39_pf08011_pore-perfecting-serum.jpg

 

Sérum pro dokonale čisté póry PURIFYING 30ml, redukuje výskyt rozšířených pórů v důsledku nadměrné produkce kožního mazu i nečistot v pórech, a odumřelé kožní buňky. Pleť bude jemnější, čistší, jasnější a sjednocená. Sérum pleť zmatňuje a hydratuje.,

Obsahuje: 51 + 3 hyalu complex ™, bakuchiol ACN, exfoliační kyselina mléčná, glykolová a salicylová, maz absorbující látky, celkem 69 aktivních látek, Neobsahuje parabeny a oleje, redukce nedokonalostí pleti, hladší pleť.

 

 

 

760,-Kč

 

 

 

 

40_pf08021_sebum-normalising-cream.jpg

Krém pro normalizaci mazu SPF15 PURIFYING 40ml,svěží a nemastný gelový krém, který má výrazný stahující a čistící účinek. Bojuje s nedokonalostmi smíšené a zanesené pleti: lesk, černé tečky, nesjednocená pleť. Díky krému Purifying je kůže lepší, póry se stávají méně viditelné a produkce mazu je optimalizována. Pravidelným používáním může snížit zarudnutí často spojené s nečistou pletí.

Obsahuje: 51 + 3 hyalu complex ™, bakuchiol ACN, probiotický lactobacillus, kyselina salicylová, exfoliační kyselina mléčná, glykolová, probiotika, aminokyseliny na bázi síry (methionin a cystein),UVA a UVB filtr, celkem 72 aktivních látek, Ideální jako denní péče pro mladou pleť s akné, neobsahuje parabeny a oleje,hydratuje a okamžitě zmatňuje

 

760,- Kč

 

 

 

 

 

 

41_pf08041_matiifying-cream.jpg

 

24-hodinový matující krém proti stárnutí PURIFYING  50ml, matující krém je ideální pro pleť s vráskami, rozšířenými póry a nepravidelným zbarvením. Rychle zjemňuje texturu pleti, dodává jí pružnost, jemnost a navrací jednotný, svěží vzhled. Krém obsahuje speciální pudr pro matný efekt  a dlouhotrvající pocit čistoty a komfortu pleti.

Obsahuje: 51 + 3 hyalu complex ™, bakuchiol ACN, "no-a.g.e.s" peptid, Probiotický Lactobacillus, Probiotika, aminokyseliny na bázi síry, bambucké máslo, maz absorbující látky, celkem 68 aktivních látek, Kombinuje matující, hydratační a anti-age efekt, matná a regenerovaná pleť.

 

1 420,-Kč

 

 

 

 

 

 

Salónní ošetření:
- odlíčení pleti micelírním mlékem a revitalizačním tonikem
- vyčištění pleti ultrazvukovou špachtlí
- nanesení exfoliantu s kyselinou mandlovou
- provedení uvolňující masáže
- aplikace intenzivního čistícího koncentrátu
- nanesení čistící jílové masky nebo zklidňující masky dle typu pleti
- nanesení séra pro dokonale čisté póry
- závěrečný krém pro normalizaci mazu

 

 

  Cena ošetření: 1 150,-Kč