Jdi na obsah Jdi na menu
 


V – LIFTING - LIFTINGOVÉ OŠETŘENÍ PRO ZRALOU PLEŤ S POVADAJÍCÍMI KONTURAMI

26. 11. 2019

 

 

V-lifting - neinvazivní kolagenové nitě
 Každým dnem se zpomaluje buněčná aktivita, podpůrný systém jednotlivých vrstev (tvořených kolagenem, elastinem, kyselinou hyaluronovou) se stává méně organizovaným a více se uvolňuje. Jakmile pleť ztrácí kompatibilitu, tonus a elasticitu, obličejové linie jsou méně výrazné a kontury méně definované.

V liftingovém ošetření pro zralou pleť obsahuje 51 + 3 HYALU COMPLEX TM větší množství aminokyselin, ze kterých jsou tvořena vlákna kolagenu a elastinu. Tím je tedy stimulována produkce pleťových komponentů. Linie navíc obsahuje Collagen Lift Peptid, který stimuluje syntézu podpůrných kolagenových vláken v demoepidermis, což vytváří základ pro zvýšení odolnosti vůči povadání, a 3D Instant Lift systém, který uvolňuje obličejové linky a zjemňuje povrch pleti. Výsledkem je vypnutí, vyvážená a regenerovaná pleť.


24hodinov-z-kr-em-s-liftingov-zm-efektem50-ml-kel-smek.jpg

 

Jemný krém s trojím účinkem, který okamžitě pleť vyhlazuje, zpevňuje a omlazuje. Sametové složení podporuje produkci kolagenu a elastinu, takže vrásky zůstanou méně viditelné, kontury obličeje ostřejší a plěť bude celkově vyplněná a sametově jemná.

                                                                           Cena 1 950,-Kč

 

 

 

 

                 

 

instantn-s-vypl-lova--z-vr-isek15-ml-tuba.jpg

 

Vyplňovač vrásek již během okamžiku začne skrývat nedostatky stárnoucí pleti a vyhladí ji. Protože mikro-vyplňující produkt obsahuje kyselinu hyaluronovou a Collagen Lift peptidu, nepůsobí pouze na povrchu, ale i v hloubce, kde vrásky vyplňuje zevnitř. 

Cena 1 000,-Kč

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

remodeluj-sc-s-o--zn-s-kr-em-l-ihev-s-pumpi--zkou-15ml-ot.jpg

 

Remodelující krém kolem očí. Oblast kolem očí je tvořena z jedné z nejslabších kůží na celém těle, je proto potřeba se o ni starat pečliveji a jemněji. Tento krém je určen speciálně pro povadající pleť okolo očí a poradí si i s tmavými kruhy. Hodí se i pro citlivou pokožku.

Cena 1 550,-Kč

 

 

 

 

 

 

 

 

Salónní ošetření:
Odlíčení pleti micelárním mlékem a revitalizačním tonikem
Vyčištění pleti ultrazvukovou špachtlí
Masáž dekoltu a krku
Speciální masáž štětci s remodelující maskou
Nanesení remodelačního séra
Japonská samurajská masáž Kobido
Nanesení jednorázové kolagenové masky
Nanesení instantního fileru s kyselinou hyaluronovou do vrásek
Nanesení liftingového krému na obličej, krk i dekolt

 

Cena ošetření: 1 550,-Kč