Jdi na obsah Jdi na menu
 


WHITELIGH

26. 11. 2019

 

WhiteLight

Výjimečné ošetření které sjednotí barvu pleti, projasní jí, vybělí pigmentové skvrny a působí efektivně i jako anti-age.

Jedinečná linie, která řeší problematiku pigmentových skvrn bez použití kyselin. Proto také nemá omezení ročního období.
Obsahuje unikátní technologie jako Pro White B-spheres - komplex s dvojím účinkem. Působí uvnitř pleti, kde redukuje nadměrnou tvorbu melaninu (pigmentu) a na povrchu, kde rozptyluje pigmentové skvrny. Dále Diamond Lightening complex - obsahuje diamantový prášek, který vyběluje a projasňuje povrch pleti, dodává okamžitý efekt projasnění a působí jako anti-age.
Celkově ošetření zvyšuje odolnost pleti, opravuje poškození kůže, chrání buněčné DNA a chrání kolagenová a elastinová vlákna. Potlačuje stařecké skvrny a dehydrataci pleti.

3 typy ošetření:

 

Rozjasňující:
- odlíčení a úprava pleti
- čištění pleti ultrazvukovou špachtlí
- exfoliace
- uvítací masáž a masáž Kobido na obličej, krk i dekolt
- aplikace vybělujícího séra - zapracování špachtlí
- aplikace jednorázové masky
- aplikace vybělujícího séra
- krém
- CP krém

Cena: 1150,-

Pigmentace:
- odlíčení a úprava leti
- čištění pleti ultrazvukovou špachtlí
- exfoliace + aktivátor proti pigentacím
- sérum v ampuli na pigmentace
- uvítací masáž a masáž kobido na obličrj, krk i dekolt
- vybělující sérum + aktivátor proti pigmentacím
- aplikace masky
- krém
- CP krém

Cena: 1390,-

Intenzivní boj proti pigmentacím + anti-age:
- odlíčení a úprava pleti
- čištění pleti ultrazvukovou špachtlí
- exfoliace + aktivátor proti pigmentacím
- uvítací masáž a masáž Kobido na obličej, krk i dekolt
- aplikace - ampule proti pigmentacím, vybělujícího séra, aktivátoru proti pigmentacím a vitamínu C 79%
- aplikace masky
- krém
- CP krém

Cena 1550,-

 

 

PRODUKTY

 

104_cpcream-spf50.jpg

 

 

Sjednocující CP krém color perfection 40ml, poskytuje pleti intenzivní denní ošetření, které ji chrání proti znečištění a slunečnímu záření. Nanáší se vždy ráno na krém. Redukuje množství vrásek a pigmentových skvrn, oživuje a prozařuje unavenou a vystresovanou pokožku. Je vhodný pro všechny typy pletí.                          

AKTIVNÍ LÁTKY: POLLUTION SYSTEM, široké spektrum UVA-UVB filtrů, jojobový olej, vitamin E,  SPF 50 (UV ochrana).

 

1 760,- Kč 

 

 

 

 

 

 

vitamin-c.jpgIntenzivní sérum v ampulích dokonale rozjasňuje a sjednocuje pleť, redukuje tmavé skvrny a bojuje proti vráskám. Perfektní pro celkové obnovení krásy pleti. To vše při pravidelném používání. Balení osbahuje 14 ks jednorázových ampulí s vysokým obsahem vitamínu C, kde koncentrace je až 20%.

Specifikace séra: Vysoká koncentrace čistého vitaminu C, Intenzivní noční ošetření určené k potlačení vrásek, Vhodné pro pleť se ztrátou elasticity,Doporučuje se také při ztrátě jasu pleti - rozzáří pleť,Ošetření skvrn různého původu (akné, tmavé skvrny, záněty), Sérum obohaceno o extrakt z kmenových buněk malin s revitalizačním, uklidňujícím a antioxidačním efektem, Perfektní pro celkové obnovení krásy pleti,

Důležité je pravidelné využívání     750,-Kč

 

 

 

 

105_vyb--tluj-sc-s-s-erum-tonik.jpg

Vitamin C v toniku 125ml pomáhá sjednotit tón pleti a projasnit ji. Obsahuje kyselinu hyaluronovou, hydratuje pokožku, redukuje její zašedlost, zmírňuje projevy stresu, únavy a přirozeného stárnutí.

AKTIVNÍ LÁTKY: vitamin C, CELL DETOXIUM, kyselina hyaluronová, phytic acid, glykany.

 

1 500,-Kč

 

 

 

 

 

 

106_24hodinov-z-vyb--tluj-sc-s-kr-em.jpg

 

24h krém 50ml redukuje množství a intenzitu barvy pigmentových skvrn, účinně bojuje proti vráskám a suché pokožce. Má speciální rozjasňující efekt - tento produkt zvyšuje odraz světla na povrchu kůže tak, aby poskytoval okamžité rozzáření a tonizaci pleti.

AKTIVNÍ LÁTKY:51+3 HYALU COMPLEXTM, PRO WHITE B-SPHERES, Diamond Lightening Complex, light reflective powder, allantoin, bambucké máslo

 

1 900,-Kč

 

 

 

 

107_vyb--tluj-sc-s-projas-luj-sc-s-esence.jpg

Esence 30ml přináší okamžité rozzáření pleti, redukuje množství vrásek a intenzitu stařeckých a pigmentových skvrn. Obsahuje Diamond Lightening Complex, který zvyšuje vitalitu pokožky. Po aplikaci je kůže hladší, jemnější a rozzářená.

AKTIVNÍ LÁTKY:51+3 HYALU COMPLEXTM, PRO WHITE B-SPHERES, Diamond Lightening Complex, light-reflecting powder

 

1 550,-Kč

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

domaci-pece.jpg

Vybělující intenzivní face program, který rozjasňuje a sjednocuje pleť, redukuje tmavé skvrny a bojuje proti vráskám. Perfektní pro celkové obnovení krásy pleti. To vše komplexně za pouhé 4 týdny!

 

Efekty vybělujícího face programu – domácí péče

Rozjasňující a intenzivní antiage efekt, Dokonalé pokračování profesionální péče v domácím prostředí, Kompletní cyklus ošetření: od pondělí do neděle, Intenzivní výsledek viditelný během 4 týdnů, Perfektní pro celkové obnovení krásy pleti

 

2 900,-Kč